Sukcesy muzyczne

SUKCESY MUZYCZNE ZESPOŁU SZKÓŁ W BOLESZKOWICACH!

W ostatnich dniach listopada i na początku grudnia odbyły się dwa konkursy muzyczne, w których uczniowie naszej szkoły otrzymali najwyższe miejsca na podium.

W Piątek 22 listopada 2019r w Boleszkowicach podczas X Przeglądu Piosenki Religijnej, mogliśmy przeżywać prawdziwą ucztę muzycznych talentów z pobliskich gmin i powiatów. Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Tyda w utworze „Dzięki Tobie”, Pola Dudek – „Mario, czy już wiesz”, Ewa Kozłowska – „Oceany”, Bartosz Żugaj – „Eloi”. Oprócz solistów wystąpiły dwa duety. Pierwszy z nich RAJWA (Ewa Kozłowska i Bartosz Żugaj) zaśpiewał „Nasz Bóg jest wielki” a drugi Sylwii Rożek  i Dominiki Gutkowskiej – List do Boga.

Sukcesami mogą pochwalić się: Bartosz Żugaj który zajął 3 miejsce, Alicja Tyda 2 miejsce, duet Sylwii i Dominki 3 miejsce oraz duet RAJWA zdobywając 2 miejsce. Największym sukcesem jest 1 miejsce nowo utworzonego zespołu „IMPULS”

W przeglądzie wzięły udział absolwentki Zespołu Szkół w Boleszkowicach Aleksandra Głębocka i Wanessa Andrzejewska. Uczestniczki podzieliły podium między sobą – Wanessa drugie a Ola pierwsze miejsce.

7 grudnia 2019r. sobotę odbyły się Eliminacje Rejonowe w Dębnie do XXVI Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. Przy wspaniałej atmosferze Dębnowskiego Ośrodka Kultury wystąpili młodzi wykonawcy z Zespołu Szkół w Boleszkowicach.

W eliminacjach udział wzięli Alicja Tyda – „Pasterze mili”, „A wczoraj z wieczora”, Bartosz Żugaj – „Babci zegar”, „Moja pastorałka”, duet RAJWA – „Piosenka świąteczna”, „Mizerna cicha i zespół IMPULS – „Pastorałka od serca do ucha” i „Gloria”

Po 9 godzinach przesłuchań 65 podmiotów wykonawczych poznaliśmy wyniki.

Wszyscy zaśpiewali wspaniale ale JURY szczególnie doceniło wyróżnieniem wykonanie Bartosza Żugaja, oraz duetu RAJWA

Największym osiągnięciem okazał się występ zespołu  „IMPULS”, który wyśpiewał 1 miejsce.

Opiekun Łukasz Kozłowski

s1
s1 s1
s2
s2 s2
s3
s3 s3
s4
s4 s4
s5
s5 s5
s6
s6 s6
s7
s7 s7
s8
s8 s8
s9
s9 s9
s10
s10 s10