Finał Trzymaj Formę

Trzymaj Formę

W dniu 22.05.2018r. w Zespole Szkół w Boleszkowicach odbył się finał konkursu XII Edycja programu "Trzymaj Formę" dla szkół z powiatu Myśliborskiego biorących udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym organizowany corocznie przez Powiatową Stacje Sanitarno-Epidemiologiczną w Myśliborzu.

Każda szkoła delegowała 3 uczniów jako swoich przedstawicieli do udziału w konkursie teoretycznym z zakresu zdrowego odżywiania, zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.

Drużyny biorące udział w finale:

1) Zespół Placówek Oświatowych w Barnówku

2) Zespół placówek Oświatowych w Karsku

3) Szkoła Podstawowa w Cychrach

4) Szkoła Podstawowa nr 1 w Smolnicy

5) Szkoła Podstawowa w Sarbinowie

6) Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dębnie

7) Zespół Szkół w Boleszkowicach

8) Szkoła Podstawowa w Różańsku

9) Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie

Zgodnie z regulaminem konkursu uczniowie mogli zdobywać punkty za wykonanie 7 zadań teoretycznych tj. test wiedzy, krzyżówka, puzzle i opisanie np. suszonych owoców. Rywalizacja szkolna przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. W trakcie prac komisji konkursowej wszyscy udali się na zdrowy poczęstunek. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę rzeczową.

Szkolny koordynator programu – Kozłowska Justyna

tf1