Ćwierćfinał

Ćwierćfinał Mistrzostw Województwa w koszykówce dziewcząt – III miejsce

W dniu 22.02.2018r. w Gryfinie odbył się ćwierćfinał mistrzostw województwa w koszykówce dziewcząt. Zawodniczki Zespołu Szkół w Boleszkowicach jako Mistrzynie Powiatu Myśliborskiego pojechały na turniej sportowy ¼ finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowany w Gryfinie przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie.

Współzawodnictwo sportowe na bardzo wysokim poziomie, profesjonalne reguły gry i sympatyczna atmosfera.

Region C do którego należy powiat myśliborski w finałach wojewódzkich obejmował drużyny: Szczecin, Police, Gryfino, Boleszkowice oraz Pyrzyce.

Mecze rozegrane zostały w systemie „każdy z każdym” i po wspaniałej sportowej rywalizacji zawodniczki z naszej szkoły zajęły III miejsce – gratulacje.

Na zawodach sędziowie wybrali również najlepszego zawodnika drużyny jako „najlepsza piątka turnieju” Wojewódzkich Mistrzostw w koszykówce dziewcząt, puchar otrzymała Laura Ciechanowicz.

Naszą szkołę i powiat myśliborski reprezentowały zawodniczki:

Ola Głębocka, Iga Makrzanowska, Julita Nowaczyk, Iza Bisak, Sylwia Galińska, Julia Kruk, Wanessa Andrzejewska, Ola Ciechanowicz, Kasia Żugaj i Laura Ciechanowicz.

Gratulacje !!!

Opiekun – Kozłowska Justyna